ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Антонівський міст буде відбудовано, але вже нами – Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 27 Липня 2022, 23:08

І Антонівський міст у Херсоні, й інші зруйновані переправи в області, будуть відбудовані, але вже нами.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у відеозверненні.

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Коротко звітую про добу, що минає.

Перше – щодо Антонівського мосту в Херсоні та інших переправ в області. Звичайно, всі вони будуть відбудовані, але вже нами.

Робимо все для того, щоб в окупантів не залишалося жодних логістичних можливостей на нашій землі.

Хоч би які в них були плани – ми їх зламаємо. І будемо звільняти нашу територію воєнними, дипломатичними та всіма іншими доступними інструментами, поки не вийдемо на законні кордони України.

Друге – сьогодні Верховна Рада України погодила призначення нового Генерального прокурора, ним став Андрій Костін. Людина порядна, професійна, уміє працювати системно. Серед його найголовніших завдань суспільство бачить забезпечення всього, що необхідно для притягнення росії до відповідальності за війну. Це співпраця з Міжнародним кримінальним судом, з державами-партнерами, які допомагають встановлювати конкретних винних серед російських військових; це фіксація фактів скоєних окупантами злочинів, забезпечення формування доказової бази для притягнення до кримінальної відповідальності кожного воєнного злочинця. Офіс Генерального прокурора є однією з ключових інституцій, які працюють для того, щоб усі російські вбивці й кати відповідали за скоєне проти українців.

Третє – готуємося до збільшення нашого експорту електрики споживачам у Європейському Союзі. Попри таку війну ми в рекордний термін забезпечили приєднання енергомережі України до енергосистеми всієї Європи. Наш експорт дає нам змогу не тільки мати валютну виручку, але й допомагати нашим партнерам вистояти проти російського енергетичного тиску.

Поступово зробимо Україну одним з гарантів європейської енергетичної безпеки саме завдяки нашому внутрішньому виробництву електрики.

Четверте – готуємося до дуже важливих політичних і дипломатичних подій, які заплановані на другу половину цього тижня. Передусім це стосується завтрашнього відзначення Дня Української Державності. Але не тільки цього. Будуть ще події, будуть ще новини. Щотижня посилюємо нашу державу, щотижня робимо речі, які зближують нас із Європейським Союзом, і щотижня забезпечуємо додаткові сили, щоб протистояти Росії.

Пʼяте – сьогодні відбулося спільне засідання Міжнародної санкційної групи під керівництвом Андрія Єрмака і Майкла Макфола за участю представників українського парламенту – керівництва Верховної Ради та фракцій і груп. Напрацьовуються нові рішення, які збільшать ціну для росії за війну. Зокрема, є ініціатива щодо посилення відповідальності на рівні Євросоюзу за ухилення від санкцій та ініціатива щодо обов’язкового розкриття інформації про будь-які ділові контакти, спільне володіння корпоративними правами та власністю з громадянами росії. Санкційна група Єрмака-Макфола буде координувати свою роботу з представниками нашого парламенту.

І ще одне.

За час повномасштабної війни 160 українським воїнам я присвоїв звання Героя України. І серед них – одному з найефективніших українських льотчиків, майору Олександру Кукурбі. У квітні в Маріїнському палаці, у Білій Залі Героїв України я вручив йому орден «Золота Зірка». Вчора майор Кукурба загинув у бою. Це був його сотий бойовий виліт. Справжній український герой, якого ми будемо завжди памʼятати.

Вічна памʼять усім, хто загинув за Україну!

Слава кожному й кожній, хто захищає нашу державу!

Слава Україні!

Читайте нас в Telegram
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго

У Чикаго українські військовослужбовці та ветерани разом з американськими побратимами долучилися до меморіального забігу Soldier Field 10.

«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн
«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн

Масована повітряна атака на Київ 24 травня коштувала росіянам близько $361,2 млн (понад 15 млрд грн). Це орієнтовна вартість ракет різних типів та безпілотників

«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції
«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції

Юрій на псевдо «Мурзік» раніше працював слюсарем-автомеханіком, а тепер доставляє особовий склад і провізію на бойові позиції.

Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку
Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку

Бійці підрозділу «Стрікс» врятували собаку, яка заплуталась в антидроновій сітці.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед
На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні
Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні

Унаслідок російського удару по Україні у ніч на 24 травня постраждало близько 100 людей, ще чотири загинули.

ВАКАНСІЇ
Начальник зарядно-акумуляторної станції

до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Водій (польова лазня)

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій, кранівник, тракторист-машиніст екскаватора, бульдозера

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

--- ---