ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Троє окупантів-зрадників з Донецька отримали 15 років за ґратами

Новини
26 Липня 2022, 10:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

Троє окупантів з т.зв. «днр», які воювали у складі зс рф проти України, проведуть 15 років за ґратами. Суд визнав їх винними у державній зраді та запереченні збройної агресії рф проти України.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Їх взяли в полон українські захисники наприкінці березня під час звільнення села Вільхівка Харківської області. Усі вони входять до незаконного збройного формування російських окупаційних військ.

За повідомленням СБУ, на початку березня фігуранти як «новобранці» пройшли військову підготовку у «таборі», який окупаційна влада облаштувала в одній зі шкіл-інтернатів Донецька. Там їх розподілили кулеметниками і відправили до 2-го взводу 2-ї роти 3-го батальйону 115-го полку.

Після цього загарбників відправили до російського Бєлгорода для посилених тренувань на військовій базі. А потім повернули в Україну, перекинувши на Харківський напрямок, де їх незабаром взяли в полон українські захисники.


«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze
«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.

«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися
«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися

На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.

Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті
Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті

Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.

ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів
ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів

Правоохоронці викрили на Закарпатті посадовця, який організовував незаконне переправлення чоловіків чоловіків призовного віку за кордон.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Топогеодезист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 30000 грн

Миколаїв

Херсонський прикордонний загін

WorkUa Зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

RobotaUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

WorkUa Інженер виробничого відділення

від 25000 до 26000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

WorkUa Сапер

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ