ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сенатори США представили проєкт резолюції про визнання дій росії в Україні геноцидом

Новини
21 Липня 2022, 22:46
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Декілька місяців тому наша експертна група під головуванням Єрмака й Макфола запропонувала визнати дії Росії проти України геноцидом. І ось перший реальний результат візиту першої леді України в Сполучені Штати – сенатори Ріш, Кардін, Вікер, Блюменталь, Портман, Шахін та Грем представили проект резолюції про визнання дій Росії в Україні геноцидом.

У резолюції зазначено, що дії Росії в Україні, які включають примусову депортацію до Росії та цілеспрямоване вбивство українського цивільного населення під час масових звірств, є геноцидом проти народу України. Сенатори представили резолюцію невдовзі після того, як Олена виступила зі зверненням безпосередньо до Конгресу США.

Відповідно до проекту документа, Сенат США засуджує Росію за вчинення актів геноциду проти народу України; закликає Сполучені Штати разом із союзниками по НАТО та ЄС підтримати уряд України, щоб запобігти подальшим актам російського геноциду проти українського народу; підтримує трибунали та міжнародні кримінальні розслідування для притягнення російських політичних лідерів і військового персоналу до відповідальності за агресивну війну, за військові злочини, злочини проти людяності та геноцид.

Всіма своїми терористичними атаками проти українців і нашої держави Росія тільки закопує сама себе», – йдеться в повідомленні.


Диспетчерська вежа «Саків» і ретранслятор для «Гераней»: Сили оборони уразили військові об’єкти в Криму
Диспетчерська вежа «Саків» і ретранслятор для «Гераней»: Сили оборони уразили військові об’єкти в Криму

Сили оборони завдали ударів по аеродрому «Саки» та об’єкту, який росіяни використовували для управління дронами «Герань» і «Гербера».

Броньована «Пума» на службі ДШВ: 81-ша бригада продемонструвала бойову роботу БТР Puma
Броньована «Пума» на службі ДШВ: 81-ша бригада продемонструвала бойову роботу БТР Puma

Італійські БТР Puma щодня працюють на найнебезпечніших маршрутах: підвозять десант, боєприпаси та евакуюють поранених під загрозою ворожих дронів і артилерії.

Катував українських полонених у тюрмі на Луганщині: СБУ повідомила про підозру окупаційному наглядачу
Катував українських полонених у тюрмі на Луганщині: СБУ повідомила про підозру окупаційному наглядачу

СБУ заочно повідомила про підозру наглядачу окупаційної колонії в Суходільську, який катував українських військовополонених.

В Армія+ додали курс про замовлення дронів і РЕБ через DOT-Chain Defence
В Армія+ додали курс про замовлення дронів і РЕБ через DOT-Chain Defence

У застосунку «Армія+» з’явився курс про те, як військовим самостійно замовляти дрони, засоби РЕБ та іншу техніку через державний маркетплейс DOT-Chain Defence.

ВАКАНСІЇ
Olx Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Командир зенітного артилерійського взводу

від 25000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Olx Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

WorkUa Оператор FPV-дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО