На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
На тимчасово окупованих територіях росіяне готують черговий «псевдореферендум».
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Росіяни планують 11 вересня зімітувати «псевдореферендум» щодо приєднання окупованих територій Луганщини, але не можуть знайти бажаючих в його організації.
Так, в смт.Лутугине підготовкою до пропагандистського шабашу займаються звезені вчителі з Ульяновської області. Загалом в регіоні майже всю освітню галузь через нестачу бажаючих серед місцевих віддали під росіян.
Водночас на батьків дітей чинять тиск з погрозою позбавити батьківських прав.
Також фіксується збільшення темпів агітації серед російських вчителів що роботи на окупованих територіях прирівняна до участі у бойових діях. Таким чином ворог планує мотивувати росіян їздити в Україну аби залатати «дефіцит колаборантів».
Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.
На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.
Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.
Розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр
Молодший інспектор прикордонної служби
від 20100 до 25000 грн
Миколаїв
Державна прикордонна служба України
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….