ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Рівному військові музиканти піднімали бойовий дух та співали про перемогу України

Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Липня 2022, 17:29

Міський парк імені Т. Шевченка для рівнян та гостей міста став місцем зустрічі з військовими музикантами Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

Цей творчий колектив, що розпочав свою діяльність у 2014 році, об’їздив усю країну, аби співати для побратимів та піднімати їхній бойовий дух. Під час широкомасштабного вторгнення росії в Україну саме ці музиканти та солісти першими виконали музичний хіт «Байрактар» та згуртували усіх і кожного – від малого до старого.

Як зазначив військовий музикант Олесь Мордюк, перемоги на фронті неможливі без надійного тилу: одні воюють, інші – збирають пшеницю, доправляють на передову усе необхідне, відбудовують інфраструктуру, допомагають вимушеним переселенцям оговтатися від наслідків бойовий дій, моляться за наших військових; а вони роблять те, що вміють найкраще – співають.

− Військовий оркестр тут, аби підняти настрій, об’єднати усіх та нагадати про мужність, силу та незламність українського народу, який обов’язково переможе, − наголосив музикант.

Емоції у рівнян під час виступів були різні. В одних на очах з’являлися сльози, в інших – радість та усмішки на обличчі, проте кожна композиція супроводжувалася бурхливими оплесками.

Окрім Рівного, виступи військових музикантів відбулися у місті Дубно та селищі міського типу Млинів.

Фото Заслуженого академічного зразково-показового оркестру ЗСУ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Пекельна зима для окупантів: добірка уражень від операторів гірсько-штурмової бригади
Пекельна зима для окупантів: добірка уражень від операторів гірсько-штурмової бригади

Цього разу оператори дронів влаштували справжнє шоу професійності: точні удари, холодна майстерність і повна демілітаризація техніки та живої сили противника.

Влучають у ціль з відхиленням до 10 м: що відомо про керовані авіабомби AASM Hammer від Франції
Влучають у ціль з відхиленням до 10 м: що відомо про керовані авіабомби AASM Hammer від Франції

Україна та Франція продовжують роботу над рекордним рівнем постачання керованих авіаційних бомб AASM Hammer для нашої держави.

Британія оголосила про найбільший пакет санкцій проти росії
Британія оголосила про найбільший пакет санкцій проти росії

Велика Британія оголосила про історичний пакету санкцій, який позбавляє Кремль доходів від нафти та ще більше обмежує його можливості вести війну проти України.

Три доби утримував у полоні жінку на Запоріжжі: до суду скеровано справу військового рф
Три доби утримував у полоні жінку на Запоріжжі: до суду скеровано справу військового рф

Прокурори Офісу Генерального прокурора завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо російського військового.

«Петрович» пішов за своїх попереду перших: історія повного кавалера ордену «За мужність» Михайла Розгонюка
«Петрович» пішов за своїх попереду перших: історія повного кавалера ордену «За мужність» Михайла Розгонюка

Штаб-сержант 48-ї інженерної Кам’янець-Подільської бригади Михайло Розгонюк боронить Україну від перших днів широкомасштабного вторгнення.

СБС уразили комплекси ППО окупантів на тимчасово окупованих територіях
СБС уразили комплекси ППО окупантів на тимчасово окупованих територіях

Підрозділи СБС вполювали в ніч 24 лютого РСЗВ «Ураган», ЗРК «Бук-М1», ЗРГК «Панцирь-С1» та РЛС «Малахіт».

ВАКАНСІЇ
Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бойовий медик

від 27000 до 80000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

Снайпер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---