ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Австрія назвала обстріл Вінниці воєнним злочином і звірствами росії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Липня 2022, 0:31

14 липня рашисти вдарили по центру Вінниці крилатими ракетами «Калібр», що спричинило великі людські жертви і руйнування мирного міста. Україну підтримало багато країн, Австрія рішуче засуджує жахливу атаку росії на Вінниці, наголошуючи, що воєнні злочинці повинні бути покарані.

«Ми рішуче засуджуємо жахливу атаку росії на мирних жителів у Вінниці, яка забрала життя понад 20 невинних людей, у тому числі дітей. Атаки на цивільне населення є воєнним злочином – і тут не може бути безкарності, винні в цих звірствах повинні бути притягнуті до відповідальності», – йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ Австрії у твітері.

Нагадаємо, що станом на вечір підтверджена загибель 23 людей, серед яких три дитини, госпіталізовано – 66, у тяжкому стані перебувають 34 поранених, п’ятеро з них – у критичному стані. Триває пошук 39 осіб, зв’язок з якими відсутній.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Перший бій добровольців 18-24, штурм на Лиманському напрямку, русня ниє, що їх спалили: стрім

Перший бій добровольців 18-24, штурм на Лиманському напрямку, русня ниє, що їх спалили: стрім

Перший бій добровольців за контрактом 18–24. Молоді хлопці, які доєдналися до 93 бригади «Холодний Яр», показали відео свого першого бойового виходу поблизу села Русин Яр на Донеччині. Під час операції бійці зачистили кілька позицій і знищили кількох росіян.

Ми розраховуємо на 150 літаків «Гріпен» для України, і перші мають зʼявитися наступного року — Президент

Ми розраховуємо на 150 літаків «Гріпен» для України, і перші мають зʼявитися наступного року — Президент

Президент України Володимир Зеленський анонсував значне посилення вітчизняної авіації швецькими літаками «Гріпен».

Окупанти знову атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині

Окупанти знову атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині

Ворог вкотре завдав удару по енергетичний інфраструктурі, цього разу — знову по шахті в Дніпропетровській області.

Відбулось понад 100 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Відбулось понад 100 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Від початку доби зафіксовано 101 бойове зіткнення. Найактивніші боєзіткнення на Покровському та Костянтинівському напрямках.

Гаубиця, транспорт та піхота: Залізна бригада очищає від окупантів Харківщину

Гаубиця, транспорт та піхота: Залізна бригада очищає від окупантів Харківщину

Підрозділи об’єднаних сил Залізної бригади знищують окупантів та їх техніку у своїй зоні відповідальності в Харківській області.

Підрозділи 82-ї бригади ДШВ звільнили село Сухецьке на Донеччині

Підрозділи 82-ї бригади ДШВ звільнили село Сухецьке на Донеччині

Підрозділи  82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади ДШВ ЗСУ звільнили населений пункт Сухецьке в Покровському районі Донецької області.

ВАКАНСІЇ

Водій

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

водій-електрик висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Водій-механік ремонтного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---