ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Міжнародному суді ООН Україну підтримали понад 40 країн

Новини Новини світу та України
14 Липня 2022, 8:08
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

Понад 40 країн світу, а також влада ЄС висловили підтримку Україні, яка звернулася до Міжнародного Суду ООН з позовом проти росії.

Про це йдеться у спільній заяві, яку опублікувала Єврокомісія.

«Ми знову заявляємо про підтримку скарги, яку Україна подала до Міжнародного суду відповідно до Конвенції ООН про запобігання злочину геноциду та покарання за нього від 1948 року, якою Україна прагне встановити, що росія не має права для проведення військових дій в Україні на підставі своїх необґрунтованих тверджень про геноцид», – йдеться у заяві.

Країни, що підписали Спільну заяву на підтримку нашої країни, наголошують на важливості цього судового процесу і наполегливо закликають росію негайно припинити військові дії в Україні, як того вимагає постанова суду від 16 березня 2022 року.

«Якщо росія не виконає рішення суду від 16 березня, це буде ще одним порушенням міжнародного права», – йдеться в заяві країн.

У документі вказується, що росія має нести відповідальність за свої дії.

Заява завершується закликом до міжнародної спільноти вивчити всі можливості для надання допомоги Україні в її розгляді в Міжнародному Суді ООН. 

Заява підписана від імені урядів Албанії, Андорри, Австралії, Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Данії, Естонії, Греції, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Канади, Кіпру, Латвії, Литви, Люксембургу, Мальти, Маршаллових Островів, Молдови, Монако, Німеччини, Нової Зеландії, Нідерландів, Норвегії, Австрії, Палау, Північної Македонії, Польщі, Португалії, Румунії, Сан-Марино, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чеської Республіки, Чорногорії, Швеції, Японії, а також Європейського Союзу.

Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx оператор дрону/квадрокоптеру

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Olx Гранатометник стрілецької роти

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Водій категорії C, D (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

WorkUa Заступник командира роти

від 27000 до 200000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 70000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

WorkUa Бойовий медик взводу

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО