ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Агента рф, який готував теракти на Одещині, засуджено на 8 років – СБУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Липня 2022, 17:15

Агента російської військової розвідки, який спланував серію терактів в Одеській області, засуджено до восьми років позбавлення волі.

Про це повідомляє Служба безпека України.

«Під час слідства встановлено, що агент-іноземець періодично приїжджав в Україну за завданням російських спецслужб. Його кураторами були представники російської військової розвідки, які діють з території невизнаної Придністровської молдовської республіки», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що головним завданням зловмисника було розхитування суспільно-політичної ситуації в Одеській області через проведення диверсій і терористичних актів. Встановлено, що він організував підпал військового автомобіля ЗСУ в Одесі у грудні 2021 року та понівечення пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

Наступними об’єктами посягання агента мали стати офіси волонтерських та патріотичних організацій, а також військова техніка в Одеській області.

Співробітники СБУ затримали зловмисника на початку січня цього року «на гарячому» – коли він вербував виконавця для майбутніх злочинів. Таким чином, напередодні широкомасштабного вторгнення рф в Україну російські спецслужби хотіли провести інформаційно-психологічні спецоперації в контексті нібито «наявності на території Одеського регіону проросійського підпілля та антиукраїнських настроїв».

Читайте нас в Telegram
Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Снайпер 135 окремого батальйону

від 20100 до 120000 грн

Обухів

135 окремий батальйон територіальної оборони

Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення

від 23000 до 123000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

Зовнішній пілот, оператор, безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 50000 грн

Житомир

115 ОБр Сил ТрО

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область