ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окуповані території Херсонщини знеструмлено через постійні обстріли зс рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2022, 12:07

Через постійні артилерійські обстріли з боку підрозділів рф населені пункти Херсонської області перебувають без електропостачання.

Про це  повідомляє Оперативне угруповання військ «Каховка» Збройних Сил України.

«В результаті постійних артилерійських обстрілів з боку підрозділів противника, деякі населені пункти Херсонської області перебувають без електропостачання», – йдеться в повідомленні.

Мешканців тимчасово окупованих територій примушують укладати нові трудові договори – з загарбниками. Те саме відбувається і з фахівцями зі сфери електропостачання. Чимало з них обирають працювати безоплатно, аби не співпрацювати з окупантами.

«Херсонці масово залишаються без роботи, а отже і без заробітної плати. Людей звільняють та відразу пропонують укласти новий трудовий договір, але вже на боці проросійської влади. Це ж стосується і працівників з електропостачання. Більшість електриків зараз працюють безкоштовно, адже відмовилися укладати трудові договори з російською владою. Вони вірять у перемогу України над окупантом. Їхній вклад є важливим у цій ситуації, це неабияка підтримка для держави», – зазначили у ОУВ «Каховка».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Птахи Мадяра» вполювали гармату противника разом з тягачем та ворожим спорядженням

«Птахи Мадяра» вполювали гармату противника разом з тягачем та ворожим спорядженням

Бійці 414 окремої бригади ударних безпілотних авіасистем «Птахи Мадяра» продовжують нищити залізяччя противника, яким той обстрілює позиції українських захисників.

«Я почав давати фейкові координати»: десантник обдурив ворожий міномет, щоб урятувати побратима

«Я почав давати фейкові координати»: десантник обдурив ворожий міномет, щоб урятувати побратима

Десантник на псевдо «Аніме» під час евакуації двічі пораненого побратима «Сови» з-під щільного ворожого вогню зрозумів, що ворог корегує міномети по їхніх радіопереговорах, і почав передавати в ефір хибні координати, щоб врятувати групу.

Президент закликав партнерів України підтримати коаліцію з відновлення

Президент закликав партнерів України підтримати коаліцію з відновлення

Президент Володимир Зеленський попросив партнерів підтримати коаліцію з відновлення України й допомогти визначити конкретні механізми фінансування.

Янголи-хірурги для спецпризначенців: хто рятує бійців ССО в найскладніших умовах

Янголи-хірурги для спецпризначенців: хто рятує бійців ССО в найскладніших умовах

В Силах спеціальних операцій ЗСУ створено мобільні хірургічні групи (SOST), які розгортаються безпосередньо в районі виконання бойових завдань для надання невідкладної хірургічної допомоги та первинної стабілізації поранених.

Невдалий «стартап»: на Одещині затримали ділка, який вирішив заробити на переправленні ухилянтів

Невдалий «стартап»: на Одещині затримали ділка, який вирішив заробити на переправленні ухилянтів

На Одещині прикордонники викрили мешканця Дніпропетровщини, який, шукаючи для себе шлях незаконного перетину кордону, вирішив на цьому заробити та став посередником, що збирав «групи» для переправлення до Молдови.

ДОТ Міноборони успішно пройшов незалежний фінансовий аудит за 2024 рік 

ДОТ Міноборони успішно пройшов незалежний фінансовий аудит за 2024 рік 

Закупівельна агенція Міноборони «Державний оператор тилу» успішно завершила проходження незалежного фінансового аудиту за 2024 рік.

ВАКАНСІЇ

Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Радіоелектротехнік

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стpілець-зенітник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Охоронець

від 21000 до 30000 грн

Київ

Військова частина №2260

Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

--- ---