На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Служба безпеки України повідомила про підозру пропагандисту російської телерадіокомпанії (відомої як вгтрк) євгенію піддубному. Як довірена особа вищого військово-політичного керівництва рф, він незаконно потрапив на територію України у період тимчасової окупації Гостомеля та Бородянки і вів свої фейко-репортажі із локацій, де лютували рашисти.
Там за «методичками» кремлівських кураторів пропагандист займався підготовкою замовних сюжетів: підтримував збройну агресію проти України, поширював дезінформацію про ситуацію на фронті, виправдовував злочини загарбників.
Деструктивний контент розповсюджував в ефірах телеканалів «россия-1», «россия-24», а також через однойменний Телеграм-канал.
Наразі за матеріалами кіберпідрозділів та слідчих СБУ вирішується питання щодо оголошення росіянина у міжнародний розшук.
Джерело: СБУ
Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.
На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.
Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.
Водій, водій-електрик, військовослужбовець
від 21000 до 27000 грн
Білгород-Дністровський, Одеська область
Начальник їдальні
від 21400 до 23000 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….