ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Росіяни завдали авіаційних та артилерійських ударів по Сумщині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Липня 2022, 7:05

Ситуація щодо російського вторгнення

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

– На Сіверському напрямку ознак створення наступального угруповання противника не виявлено. З метою демонстрації присутності та сковування дій підрозділів Сил оборони, ворог утримує окремі підрозділи Західного військового округу у прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Противник здійснював артилерійські обстріли та завдавав авіаційних ударів вертольотами армійської авіації в районах населених пунктів Вовківка, Миропілля, Кіндратівка та Есмань Сумської області, – йдеться у повідомленні.


Уражено російський НПЗ, виробництва БПЛА та пункти управління противника — Генштаб ЗСУ
Уражено російський НПЗ, виробництва БПЛА та пункти управління противника — Генштаб ЗСУ

Вчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів ворога.

Президент відзначив державними нагородами воїнів СБС та вручив бойові прапори підрозділам
Президент відзначив державними нагородами воїнів СБС та вручив бойові прапори підрозділам

Президент України Володимир Зеленський у перший в українській історії День безпілотних систем відзначив українських захисників та підрозділи СБС.

Набрехав про полон, щоб приховати зустріч із куратором фсб: на Сумщині затримано ексчиновника
Набрехав про полон, щоб приховати зустріч із куратором фсб: на Сумщині затримано ексчиновника

За доказовою базою СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого СБУ викрила у листопаді 2023 року на коригуванні обстрілів Сумщини.

Золоте правило — не скупчуватись: На Вовчанському напрямку артилеристи 57-ї бригади виявили та знищили жменю окупантів
Золоте правило — не скупчуватись: На Вовчанському напрямку артилеристи 57-ї бригади виявили та знищили жменю окупантів

На Вовчанському напрямку артилеристи 57-ї ОПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка виявили та уразили будову в якій накопичувались окупанти.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна бригада

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП