Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
Ситуація щодо російського вторгнення
Уночі, 6 липня, Харків знов потрапив під ракетний удар російських окупантів із території рф.
Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у Телеграм-каналі.
«Близько 01 години ночі росіяни нанесли удар в Основ’янському районі, влучили по відкритій території. У Новобаварському – в адміністративну будівлю, зруйновано частину приміщення. У Київському районі через ракетний удар фактично знищено приміщення вищого навчального закладу», – написав Олег Синєгубов.
Протягом доби по області російська армія обстрілювала Ізюмський, Харківський, Чугуївський, Богодухівський райони. Горіли житлові будинки, відкриті території, поле з пшеницею.
За добу постраждали 3 осіб.
«Поки російська «армія» нищить навчальні заклади, житлові будівлі та поля з урожаєм – наші захисники тримають позиції. Наступальні операції рф – безуспішні», – зазначив голова Харківської ОДА.
За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…