ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Знищено зенітні ракетні системи, радіолокаційні станції, РСЗВ та особовий склад окупантів – Повітряні Сили про деокупацію Зміїного

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Липня 2022, 13:54

Під час проведення операції зі звільнення острова Зміїний від окупантів авіація Повітряних Сил неодноразово завдавала потужних авіаударів по ворожих позиціях.

Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ.

«Бомбардувальники, штурмовики та винищувачі, у взаємодії з артилерійськими підрозділами, армійською та безпілотною авіацією Сухопутних і Військово-Морських Сил, підрозділами Сил спеціальних операцій, вчергове знищували окупантів на острові Ахілла (так у грецькій міфології називають о. Зміїний). В результаті успішної операції знищено зенітні ракетні системи, радіолокаційні станції, бойові позиції, реактивну систему залпового вогню, техніку та особовий склад російських окупаційних військ. Невелика частина рашистів евакуювалась, поспіхом покинувши острів», — йдеться в повідомленні.

Крім того, 30 червня штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24М здійснили до 10 авіаційних ударів на Луганському напрямку, підтримуючи бойові дії захисників Лисичанська. Удари наших льотчиків завадили просуванню окупантів на кількох важливих напрямках. Уражено логістичні центри ворога, пункти забезпечення пальним, бойову броньовану техніку та живу силу.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
31 українця, утримуваних у Білорусі, повернули додому

31 українця, утримуваних у Білорусі, повернули додому

Україна провела успішну операцію з повернення своїх громадян із території Республіки Білорусь. Додому вдалося повернути 31 цивільну особу.

«Понівечена інфраструктура та поранена жінка»: ворог атакував три райони Дніпропетровщини

«Понівечена інфраструктура та поранена жінка»: ворог атакував три райони Дніпропетровщини

Агресор атакував три райони Дніпропетровської області, застосовуючи безпілотники та артилерію. У Синельниківському районі постраждала 57-річна жінка, також зафіксовано пошкодження інфраструктури та виникнення пожеж.

«Вийшли з оточення без втрат»: повний кавалер ордена «За мужність» «Буча» розповів про бої за Соледар

«Вийшли з оточення без втрат»: повний кавалер ордена «За мужність» «Буча» розповів про бої за Соледар

Штаб-сержант 46-ї окремої аеромобільної бригади Владислав Грищенко на позивний «Буча» став повним кавалером ордена «За мужність». Військовий, який розпочав свій шлях ще у 2014 році з оборони Донецького аеропорту, розповів, як завдяки навичкам сапера вивів підрозділ із кільця в Соледарі.

«Який я вам дід?»: 58-річний сержант «6.4» робить 300 присідань в окопах і тренується гантелями зі шрапнелі

«Який я вам дід?»: 58-річний сержант «6.4» робить 300 присідань в окопах і тренується гантелями зі шрапнелі

Головному сержанту 7-ї роти 3-го механізованого батальйону на псевдо «6.4» — 58 років, однак він категорично забороняє називати себе «дідом». Колишній підприємець підтримує атлетичну форму навіть на передовій, використовуючи підручні засоби, і сповідує у війську філософію «вільної людини».

«Де росіяни, там мотлох»: купи сміття допомогли пілотам «Signum» знайти і знищити ворожу «Рубльовку»

«Де росіяни, там мотлох»: купи сміття допомогли пілотам «Signum» знайти і знищити ворожу «Рубльовку»

Пілоти батальйону «Signum» виявили та знищили ворожу базу з іронічною назвою «Рубльовка» на Лиманському напрямку. Окупантів видали гори сміття, а результатом ударів стала ліквідація чотирьох загарбників і знищення мотопарку.

Дві людини поранені, 11 фур пошкоджено: Одещина оговтується після російського удару

Дві людини поранені, 11 фур пошкоджено: Одещина оговтується після російського удару

Внаслідок чергової російської атаки на Одеську область виникли пожежі та пошкодження інфраструктури. За попередніми даними, постраждали двоє людей, зруйновано адміністративні будівлі та вантажний транспорт.

ВАКАНСІЇ

Стрілець (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Номер обслуги, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Номер обслуги

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

--- ---