ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тиша в ефірі: у Європі понад 30 країн блокують роспропаганду на ТБ

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2022, 15:41 152

Міністерство культури та інформаційної політики наполягатиме на розширенні кількості російських телекомпаній та пропагандистів у наступних пакетах санкцій Євросоюзу.Про це повідомив заступник міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

—  Цими днями набув чинності шостий пакет санкцій Євросоюзу, де під них потрапили три великі мовники: «росія РТР/РТР Планета», «росія 24/Russia 24» та Міжнародний ТВ-центр… Ми точно не збираємося зупинятися на цьому санкційному пакеті й наполягатимемо на включенні в наступні пакети інших російських телекомпаній та російських пропагандистів, оскільки санкції —  це важливо, —  сказав Шевченко.

Він додав, що важливо і притягнення до відповідальності, і доведення участі російських пропагандистів у розпалюванні війни.

Як повідомлялося раніше, лідери країн Європейського Союзу погодили шостий пакет санкцій проти російської федерації та білорусі, який, серед іншого, передбачає призупинення мовлення трьох російських медіа, що перебувають у державній власності: «росія РТР/РТР Планета», «росія 24/Russia 24» та Міжнародного ТВ-центру. Також санкції поширюються на Національну державну телерадіокомпанію республіки білорусь «белтелерадиокомпания» і провідного оператора телекомунікаційних послуг міністерства оборони рф АТ «Воентелеком». У Європі вже більш як 30 країн блокують російську пропаганду, зокрема мовлення телеканалів рф.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини світу та України