ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

рф планує підрив житлових будинків у білорусі, щоб втягнути її у війну проти України

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2022, 16:34 173

У місто Мозир (республіка білорусь) під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи з метою підриву будинків і для подальшого втягування країну у війну проти України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За отриманими даними, росія спробує втягнути білорусь у військовий конфлікт з Україною за допомогою низки провокацій щодо інфраструктурних об’єктів та цивільного населення. До складу диверсійних груп входять кадрові співробітники головного розвідувального управління рф і найманці приватних військових компаній, контрольованих пригожиним і шойгу.

Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території білорусі. Тобто, буде використаний сценарій аналогічний застосованому в росії під час розпалювання війни в Чечні. Тоді спецслужби рф організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних «чеченських бойовиків».

Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

Це, на думку кремлівських кураторів «спецоперації», створить для лукашенка так званий «казуc беллі», тобто, формальний привід для розв’язування війни. Вважається, що в цьому випадку у самопроголошеного «президента» білорусі не залишиться можливості уникнути участі у війні.

Відомо, що офіцери білоруської армії, які володіють цією інформацією, розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини