ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ПАРЄ: росія винна у знищенні рейсу MH17 і фальсифікуванні доказів

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2022, 10:43 191

У ПАРЄ заявили, одноголосно схваливши резолюцію, що на основі доказів, наданих українською та нідерландською владою, «найбільш переконливим сценарій» є збиття рейсу MH17 над Україною у 2014 році ракетою «Бук», що належала військовим частинам підконтрольних російській федерації.

Про це повідомляє Парламентська асамблея Ради Європи.

Асамблея вражена «дезінформацією», яку поширюють російські органи влади щодо збиття рейсу Malaysia Airlines.

«Замість надання достовірної інформації компетентним слідчим органам, російська влада поширює дезінформацію, зокрема послідовні суперечливі версії подій, покликані створити плутанину. Як засвідчили розвідувальні дані з відкритих джерел, опубліковані в численних звітах, російська влада навіть пішла так далеко, що подала маніпульовані радарні, супутникові та інші дані, щоб приховати правду», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, версії, згідно з якими український винищувач Су-25 або МіГ-29 збив рейс MH17, або про те, що винна українська ракета «Бук», випущена з підконтрольної уряду території, були спростовані повністю.

ПАРЕ також закликала Європейський суд з прав людини розглянути питання про надання пріоритету заявам найближчих родичів жертв аварії «з огляду на (їх) тривалі страждання».

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини