ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Протитанкові резерви морської піхоти тренувалися знищувати ворога

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2022, 14:02 132

На одному з полігонів воїни-протитанкісти окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського продемонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрільбу по цілях, а також швидку зміну позицій.

За легендою, під час оборони підрозділом морської піхоти своїх позицій умовний противник, дочекавшись підкріплення бронетехніки, перейшов в атаку. Для стримування наступу морським піхотинцям було придано у розпорядження протитанковий підрозділ.

Під час навчань морпіхи відпрацювали приведення батареї у вищу ступінь бойової готовності, доукомплектування та підготовку до виконання завдань. Головну увагу приділяли діям протитанкової артилерійської батареї під час відбиття атаки броньованої групи противника та виконанню нормативів із розгортання-згортання МТ-12 «Рапіра».

— Здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позиції, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників, — розповів командир підрозділу Олександр. — Враховувалася не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів. Усі хлопці мають великий досвід, усі поставлені завдання виконали.

За словами морпіхів, подібні навчання відбуваються регулярно. Під час тренувань протитанкісти показали, що у разі спроби прориву на цьому напрямку русня отримає гідну відповідь.

— Буде тобі, враже, як морська піхота скаже! — додали хлопці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram