ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Рівненщині підрозділи тероборони відпрацьовують тактику дій в містах та передмістях

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2022, 19:19 734

У підрозділах добровольчих формувань територіальних громад Рівненщини тривають заняття з тактичної та спеціальної підготовки. Поруч з питаннями охорони й оборони визначених рубежів та об’єктів громадяни України, які добровільно стали на захист держави, активно підвищують свої знання й навики у військовій справі. Цей підрозділ сформований із самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Спочатку присутні вивчали питання загальної військової підготовки. На сьогодні ці люди вже багато чого знають та вміють. Освоюють тактику бою як на пересічній місцевості, так і в умовах міста.

Як зазначив інструктор з тактичної підготовки Георгій, під час тренувань військові діють у складі бойових двійок, трійок та четвірок. Спочатку вони рухаються в колонах, а згодом у різних бойових порядках.

− Завдання командирів груп − визначити можливі вогневі контакти з ворогом та ефективно йому протидіяти. Під час кожного із занять групи тренуються діяти в умовах, коли хтось із них поранений. При чому сценарії та кількість «трьохсотих» щораз різні. Завдання групи надати першу допомогу побратиму в  «червоній зоні» та забезпечити евакуацію, − наголошує інструктор.

Фото та відео авторів

 

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування