ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівська ТрО навчається застосовувати модифіковану «Іглу»

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2022, 10:53 259

Російські агресори неодноразово стверджували, що їхні «літаючі танки» здатні ухилятися від ПЗРК, та «били себе в груди» зі словами, що немає такої зброї, котра здатна посадити їхніх «останнє чудо техніки»… Але виявилося, що це не так… Далеко не так!

У деяких українських воїнів на особистому рахунку не один і не два збиті штурмовики та гелікоптери. Зокрема, і з ПЗРК «Ігла». І поки одні успішно застосовують це озброєння в бою, інші навчаються з ним працювати.

Так, нещодавно було завершено навчання розрахунків модифікованого ПЗРК «Ігла» в підрозділах тероборони Львівщини.

— Модернізація цієї зброї надала нам можливість ефективніше використовувати її проти ворога. В «Іглі» вдосконалили головки самонаведення, — розповів військовослужбовець Олександр. — Нині ми проходимо навчання на спеціальних тренажерах, які імітують рухомі повітряні цілі. А оператор ПЗРК відпрацьовує алгоритм пуску ракети. Єдина відмінність навчання на тренажері, це те, що військовослужбовець не відчує тих емоцій під час пуску, як у бойових умовах. Всі інші дії цілком ідентичні.

За словами інструктора, в теперішніх умовах достатньо тижня, аби оператор «Ігли» міг впевнено застосовувати цю зброю в бою та знищувати повітряні цілі противника. 

Фото Віктора Ануфрієва

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook