У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Воїни з бригади «Холодний Яр» надійно тримають оборону на своєму напрямку. Цього разу вони знищили 11 одиниць ворожої техніки, серед якої: танки, бойова машина піхоти та бойові машини «Рись».
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці бригади.
«Холодноярці надійно тримають оборону на своєму напрямку та вкотре підтвердили, що російська армія не така потужна, як розповідає їх пропаганда. Українська армія має сильну мотивацію, бо захищає власну землю», – стверджують наші захисники.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…