У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Воїни окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта знищили самохідну артилерійську установку російських окупантів.
Про це повідомляє бригада на фейсбук-сторінці.
«Громом і полум’ям. За кораблем йде ворожа САУ», – йдеться в повідомленні.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…