ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Полтавці віддали останню шану вертолітнику Сергію Мехеді та зв’язківцю Олександру Нехаєву

Регіони
18 Червня 2022, 17:00
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні у Полтаві біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з двома українськими військовослужбовцями, які героїчно загинули в боротьбі з рашистами.

Рідні, близькі, мешканці міста та військові провели в останню путь вертолітника Сергія Мехеда та зв’язківця Олександра Нехаєва. Відправили панахиду за загиблими архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір та священнослужителі Полтавської єпархії.

39-річний оператор взводу зв’язку солдат Олександр Нехаєв із Пирятинської громади, загинув 11 червня на Харківщині, де дістав поранення, несумісні з життям. За його плечима вже був бойовий досвід, який він здобув під час проведення АТО у 2015 році. Вдруге на захист Батьківщини воїн став 5 березня 2022 року.

40-річний штурман ланки – льотчик вертолітної ланки капітан Сергій Мехеда загинув 16 червня внаслідок обстрілу та падіння вертольота Мі-8МТ у районі Краматорська. Він неодноразово виконував бойові вильоти в гарячі райони, куди під обстрілами доставляв боєприпаси нашим воїнам та на зворотному шляху евакуйовував поранених до медзакладів. В останньому  польоті Сергій Мехеда назавжди залишився у небі…

Слід додати, що у березні льотчик був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі.

За словами побратимів, загиблі воїни були справжніми патріотами, які до останнього подиху боролися за вільну та єдину Україну. Вони загинули не дарма, кожен із них вніс свою частку в загальну перемогу.

Прощальний кортеж присутні проводжали на колінах.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Польщі
Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Польщі

У Любліні Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

«Більше працюємо — більше поранених врятуємо»: мобілізований програміст реалізував свій досвід в роті НРК
«Більше працюємо — більше поранених врятуємо»: мобілізований програміст реалізував свій досвід в роті НРК

Воїн 92 ОШБр на псевдо «Напалм», який до мобілізації працював програмістом, нині розробляє програмні рішення для роти безпілотних наземних систем.

Забіги на швидкість: пілоти-морпіхи влаштовують окупантам цікаві конкурси
Забіги на швидкість: пілоти-морпіхи влаштовують окупантам цікаві конкурси

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського знищили маршрут ворога.

Кабмін призначив двох заступників Міністра оборони України
Кабмін призначив двох заступників Міністра оборони України

Рішенням Кабінету Міністрів України заступниками Міністра оборони призначено Любов Галан та Сергія Боєва.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир відділення

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

WorkUa Бойовий медик

від 27000 до 80000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Діловод

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

RobotaUa Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада