ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рада Європи не визнає незаконну окупацію Криму росією

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2022, 4:16 15

Комітет міністрів Ради Європи засудив порушення прав людини вчинені російською окупаційною владою проти українців за національністю, кримських татар та інших жителів тимчасово окупованого Криму. Також  Комітет міністрів підтвердив, що не визнає незаконну анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя російською федерацією.

Про це йдеться у рішенні Комітету міністрів Ради Європи, прийнятому на основі доповіді генерального секретаря РЄ про ситуацію з правами людини в Криму.

Комітет міністрів РЄ висловив глибоку стурбованість тим, що російська федерація постійно відмовляється надати Уповноваженому з прав людини та представникам інших регіональних або міжнародних структур моніторингу прав людини можливість безпечно та безперешкодно подорожувати до Криму.

Комітет також закликав російську владу виконати свої зобов’язання за міжнародним гуманітарним правом і правами людини, звільнити всіх тих, хто був незаконно затриманий, і негайно припинити порушення прав людини жителів Криму, скасувати рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборону його діяльності.

Джерело: Рада Європи

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини