ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Понад 60 млрд грн Міноборони вже перерахувало військовим частинам для виплати грошового забезпечення

Новини
16 Червня 2022, 15:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

– У червні Міністерство оборони України переказало гроші за травень військовим частинам, які перераховують їх безпосередньо військовослужбовцям. У зв’язку із тим, що це певний ланцюг – від моменту, коли Міністерство перераховує гроші до військових частин, а військові частини військовослужбовцям – може проходити декілька днів. Але не хвилюйтесь, цей процес повністю відстежується. Фактично за половину червня до військових частин Міністерство оборони України перерахувало вже більше 60 мільярдів гривень, з них майже 26 – це додаткова винагорода за безпосередню участь у бойових діях. Перерахування коштів буде здійснюватись Міністерством оборони приблизно до 20 червня, і на наступному брифінгу я зможу надати остаточну цифру, яку ми перерахували за травень у червні, – зазначила Ганна Маляр.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Медик

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

WorkUa Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

RobotaUa Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

WorkUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

WorkUa Старший слюсар-монтажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ