ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На 5 мільйонів гривень збільшено фінансування програми «Полтавський спротив»

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Червня 2022, 11:27 13

Складну ситуацію на фронті та необхідність посилення Сил оборони України було розглянуто на засіданні Полтавського міськвиконкому. У результаті  посадовці на 5 мільйонів гривень збільшили регіональну програму «Полтавський спротив».

Зокрема, ретельно вивчивши всі потреби наших армійців, у міськвиконкомі суттєво підкорегували свої попередні плани. Тож, відтепер програмою передбачено, що протягом трьох років, до кінця 2024-го, на підтримку бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань мають витратити 73,5 мільйона гривень.

Так, додаткові кошти підуть  на закупівлю необхідних матеріально-технічних засобів для Полтавського обласного та районного територіальних центрів комплектування і соцпідтримки, а також частини місцевої тероборони.

За словами командування Полтавського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки, грошові надходження вкрай необхідні для виконання заходів щодо посилення потенціалу декількох колективів Збройних Сил України, а отже — зміцнення обороноздатності всієї держави.

У військовій установі додали, що, зважаючи на важливість даного питання, кошти для придбання необхідного майна надійдуть у максимально короткий термін.

Фото Дмитра Чалого

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини