ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Листівка з фронту: до побратимів ставишся, як до рідні!

Відео
4 Червня 2022, 9:19
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Червоноградець із позивним «Боцман» уже понад місяць виконує бойові завдання у визначеному районі. Служба в підрозділі територіальної оборони ще донедавна цивільному чоловікові допомогла повністю змінити світогляд та переглянути цінності, до яких тяжілось в цивільному житті.

Гроші й якісь матеріальні блага – то взагалі не головне, – каже він. – Тут і зараз найважливіше – це життя і здоров’я тих, хто поруч. Побратимство на війні – дуже важлива річ. Бо ті, хто перебуває поруч і прикриває, це вже майже твоя родина!

Також вояк із Львівщини наголошує, що побачені звірства росіян нікого не можуть залишити байдужими. І вимести цю нечисть з нашої землі – справа честі.

Відео Тарас Іщик

Кореспондент АрміяInform

Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Механік, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Olx Навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Офіцер групи планування штабу

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ