ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші воїни вполювали рідкісного «птаха» — вертоліт Мі-35М

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Червня 2022, 16:00 34

Українські захисники знищили унікальний російський вертоліт Мі-35М з автоматом перекосу, як в ударного гелікоптера Мі-28. Про це повідомив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. Розповімо докладніше про цей зразок авіаційної техніки.

Російський транспортно-бойовий вертоліт Мі-35М розроблений в ОКБ Міля. Серійно випускається на заводі Роствертол (Ростов-на-Дону) як для потреб міноборони рф, так і на експорт. Призначений для знищення бронетанкового озброєння й техніки, десантування і вогневої підтримки підрозділів Сухопутних військ, евакуації поранених, а також для перевезення вантажів у кабіні або на зовнішній підвісці.

Як зазначають виробники, Мі-35М має покращені льотно-технічні та експлуатаційні характеристики. Здатен виконувати бойові завдання цілодобово та ефективніше, застосовувати всі види озброєння в різних фізико-географічних умовах, зокрема в умовах високогір’я та спекотного клімату.

Вертоліт озброєний носовою незнімною рухомою гарматною установкою НППУ-23 із гарматою «ГШ-23Л». Залежно від варіанта озброєння гелікоптер може бути оснащений: протитанковими керованими ракетами «Штурм-В» та «Атака-М» із різними типами бойових частин; 2-ма або 4-ма блоками Б8В20-А з НАР типу «С-8»; підвісним гарматним озброєнням, яке становлять два контейнери КПК-23-250 з гарматами «ГШ-23Л».

Знищений Мі-35М


Фото: t.me/Bratchuk_Sergey

Мі-35М, на відміну від Мі-24 інших модифікацій, має шасі, що не збираються і забезпечують енергопоглинання під час падіння, та укорочене крило з двома, замість трьох, точками підвіски озброєнь.

Лопаті несучого гвинта виготовлені з композиційних матеріалів, що дозволяє зберегти їхню працездатність до завершення польоту при ураженні артилерійськими снарядами калібром до 30 мм. До того ж композитні лопаті несучого і кермового гвинтів забезпечені електротепловою системою проти обледеніння.

Гелікоптер оснащений сучасним бортовим радіоелектронним обладнанням, до якого входять тепловізійний і телевізійний канал, лазерний далекомір і пеленгатор.

На ньому також встановлений автомат перекосу механізм для управління несучим гвинтом, який забезпечує управління вертикальним переміщенням вертольота, а також його нахилом по крену і тангажу (кільова хитавиця). Для цього автомат періодично змінює кут установки кожної лопаті гвинта в залежності від того, де лопать виявляється в певний момент часу в процесі обертання гвинта як цілого.

8
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: , ,

Захищаємо світ

00
00
00
Озброєння та техніка