ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

росіяни атакують зернові елеватори

Прочитаєте за: 3 хв. 31 Травня 2022, 11:56 24

Ганебна практика мародерства – це як про російських солдатів, так і про кремлівських керманичів. Поки рядові окупанти крадуть унітази та собачі будки, ватажки московії віддають накази вивозити наше зерно. І дарма злодії намагаються заперечити свої злочини, адже доказів уже назбиралося чимало.

Нещодавно окупанти назвали «американським фейком» надані західними партнерами докази крадіжки російською федерацією українського зерна.

Росропаганда навіть зробила «офіційне спростування», в якому звинувачує «колективний Захід». Мовляв, це імперіалісти  спеціально поширюють новини «про крадіжки українського продовольства росіянами».

У кремля немає жодного аргументу для заперечення фактів крадіжки українського зерна. Натомість існує велика кількість супутникових знімків від різних незалежних організацій, що підтверджують крадіжку московією зерна.

Фото: Maxar Technologies

Це, зокрема, підтвердив офіційний представник Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Йозеф Шмідхубер.

– Є неофіційні дані про те, що російські війська зруйнували сховища та розграбували наявне зерно. Вони також крадуть сільськогосподарське обладнання.

Також факти крадіжки зерна окупантами підтверджує й низка організацій та урядів у всьому світі.

Приміром, на початку травня міністр сільського господарства Німеччини Джем Оздемір звинуватив росію у використанні війни в Україні для отримання конкурентної переваги на експортному ринку.

– Ми продовжуємо отримувати повідомлення про цілеспрямовані атаки росії на зернові елеватори, сховища добрив, сільськогосподарські угіддя та інфраструктуру… В умовах голоду, що зростає, у світі рф намагається посилити тиск. Водночас масштабне зростання ринкових цін влаштовує росію, оскільки приносить нові гроші в країну, – наголосив пан Оздемір.

Офіційним визнанням своїх злочинів можна поправу назвати рішення законодавчих зборів красноярського краю за 27 квітня про те, що росія має намір «поповнити власний фонд сільськогосподарської продукції» шляхом незаконного постачання з тимчасово захоплених територій України.

– Депутати на засіданні майже одностайно підтримали рішення про ввезення зерна з Херсонської області, що частково взяли під контроль зс рф. Після досягнення всіх цілей військової операції рф в Україні, збільшити обсяги постачання для внутрішнього російського споживача можна буде також шляхом переміщення продовольства з інших південних регіонів, взятих під контроль, – йдеться у цинічному повідомленні.

Як повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, наразі є підтвердження фактів викрадення росіянами запасів зерна із Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей

– З кожної області росіяни вкрали близько 80-100 тисяч тонн, – повідомив Тарас Висоцький.

Отже, окупаційні війська продовжують незаконно розграбувати майно українських фермерських господарств та вилучати сільськогосподарську техніку. За приблизними даними, рашисти вже вивезли із тимчасово захоплених територій України понад 400 тисяч тонн зернових культур. Тож, крадіжку такого великого масштабу кремлю не приховати.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Публікації