ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підтримка від союзників за понад три місяці перевищила $7 мільярдів – Денис Шмигаль

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Травня 2022, 19:20 5

За більш ніж 3 місяці фінансова підтримка, яка надійшла від союзників до України,  вже перевищила 7 млрд доларів.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, інформує Урядовий портал.

«За більш ніж 3 місяці така підтримка союзників України вже перевищила 7 млрд доларів. Щодня ми працюємо і ведемо перемовини, аби допомога збільшувалася», – сказав Шмигаль.

Наприклад, сьогодні, додав він, КМУ затвердить умови залучення фінансової підтримки від уряду Канади на суму майже 800 млн доларів. Раніше канадські партнери вже надали підтримку майже на 400 млн доларів.

«Продовжуємо розвивати і спільні проєкти з нашими європейськими партнерами. Сьогодні затвердимо проєкт угоди з Євросоюзом, який передбачає виділення Україні 330 млн євро. Це кошти для підтримки економіки України та наших людей в умовах збройної агресії росії. Вдячні за таку допомогу», – додав Денис Шмигаль.

Глава уряду також подякував європейським партнерам за те, що вони змогли досягнути консенсусу і погодити 6-й пакет санкцій проти росії, який включає часткове ембарго на нафту.

«Кремлівський режим може втратити від 10 до 25 млрд доларів від цього рішення, і це додатково позбавить його можливості фінансувати війну проти України та всієї Європи», – наголосив Прем’єр-міністр.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини