ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

російське командування тримає в заручниках сім’ї окупантів, які воюють в Україні

Новини
30 Травня 2022, 10:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

В західному військовому окрузі росії родинам офіцерів заборонили покидати територію країни. У випадку відмови окупантів від виконання бойових завдань, їхніх дружин та дітей погрожують переселяти в депресивні регіони далекого сходу рф.

Про це повідомляє ГУР МО України.

Командування західного військового округу вже наказало примусово виселити зі службових квартир кілька родин військовослужбовців 332-го окремого вертолітного полку 6-ї армії військово-повітряних сил та протиповітряної оборони. Дружини вертолітників вирішили відпочити за кордоном поки їхні чоловіки завдають ракетних та бомбових ударів по мирному населенню України на Слобожанському напрямку.

Воєнна розвідка України оприлюднює список воєнних злочинців – військовослужбовців вертолітної ескадрильї 332-го окремого вертолітного полку 6-ї армії військово-повітряних сил та протиповітряної оборони західного військового округу (в/ч 12633 аеродром «Пушкін», м. Санкт-Петербург) та нагадує, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності.


«Майже десять із десяти»: український бронеавтомобіль «Десна» пройшов жорсткий тест-драйв на полігоні
«Майже десять із десяти»: український бронеавтомобіль «Десна» пройшов жорсткий тест-драйв на полігоні

Новий український бронеавтомобіль UAT.DESNA («Десна») пройшов випробування на полігоні, де його перевірили в польових умовах і порівняли з американським Humvee.

«Де стоїть прикордонник — там кордон»: бригада «Форпост» підбила перші підсумки роботи у власній смузі оборони
«Де стоїть прикордонник — там кордон»: бригада «Форпост» підбила перші підсумки роботи у власній смузі оборони

Бригада Гвардії наступу «Форпост» уперше місяць самостійно утримує власну смугу оборони.

Віддали наказ убити 59 людей: встановлено особи російських командирів, які вдарили «Іскандером» по Грозі
Віддали наказ убити 59 людей: встановлено особи російських командирів, які вдарили «Іскандером» по Грозі

СБУ у взаємодії з ГУР МО України зібрали доказову базу на вище командування рф, відповідальне за ракетний удар по селищу Гроза, що на Харківщині, у жовтні 2023.

Напад на військових у Львові: правоохоронці затримали ще чотирьох учасників
Напад на військових у Львові: правоохоронці затримали ще чотирьох учасників

СБУ спільно з Нацполіцією затримала ще чотирьох учасників нападу на військових та правоохоронців, що стався 8 липня у Львові.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Olx Помічник артилериста

від 20000 до 120000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

RobotaUa Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Медична сестра, анестезист

від 21000 до 50000 грн

Павлоград

ВМКЦ ЗР

WorkUa Командир відділення

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 2240 НГУ

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…