ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Сіверському напрямку ворог продовжує здійснювати артобстріли з території рф прикордонних районів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Травня 2022, 18:42

Триває дев’яносто шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. За оперативною інформацією станом на 18.00 30.05.2022 щодо російського вторгнення, на Волинському та Поліському напрямках без особливих змін.

У збройних силах республіки білорусь до 4 червня цього року тривають заходи з перевірки бойової готовності.

На Сіверському напрямку ворог продовжує здійснювати артилерійські обстріли з території російської федерації прикордонних районів, а саме населених пунктів Бояро-Лежачі та Манухівка Сумської області і Янжулівка та Каменська Слобода Чернігівської області.

На Слобожанському напрямку противник продовжує підготовку до наступу, проводить вивчення імовірних шляхів висування, постачання озброєння та військової техніки і матеріальних засобів з території російської федерації.

З метою зниження наступального потенціалу наших військ здійснює вогневе ураження позицій Сил оборони із ствольної та реактивної артилерії.

На Харківському напрямку активних дій ворог не проводив. Основні зусилля зосереджує на стримуванні дій українських підрозділів. Обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Одноробівка, Уди, Руські Тишки та Черкаські Тишки.

Читайте нас у Facebook
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції

Для ураження цілей у Московській області використовувались українські розробки — RS-1 «Барс», FP-1 «Firepoint», БАРС-СМ «Gladiator» тощо.

Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях
Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях

Представниці Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту Іванна Дяченко та Вікторія Ус на міжнародних змаганнях з веслування здобули 4 нагороди.

Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень
Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень

За перше півріччя 2026 року органи прокуратури України спрямували понад 680 млн гривень на підтримку українських військових.

Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 46 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 14 разів — на Костянтинівському напрямку.

Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля
Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля

Бійця 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії разом із евакуаційною групою «Білий Янгол» врятували двох сиріт.

«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС
«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС

Палає технопарк «Елма» у Зеленограді, вибухає Сонячногірська наливна станція, розлітається на шматки Московський НПЗ.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець/Зв’язківці (на різні посади)

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Стрілець

від 150000 до 150000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Старший навідник мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---