ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські ветерани взяли участь у забігу Soldier Field 10 у Чикаго

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Травня 2022, 18:17 7

У суботу, 28 травня 2022 року, українські ветерани взяли участь у забігу Soldier Field 10, який відбувся в Чикаго.

Організаторами проєкту Run for Ukraine виступили Київський комітет міст-побратимів Київ-Чикаго та команда Military Run UA — благодійний фонд «Ветеранська Десятка», благодійна організація «Благодійний фонд «Весна» та Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗС України.

Цього року українську команду представляли понад 60 учасників, серед яких були воїни, що захищали Схід України у 2014–2015 роках. Українські ветерани долучилися до заходу на знак подяки американським друзям за потужну підтримку України та на знак солідарності з ветеранами ЗС США. Наша боротьба за свободу, демократію та права людини в усьому світі — спільна!

Цікаво, що під час забігу було презентовано відеокліп до пісні гурту «Mандри» — «Гімн Українського Військового Забігу Military Run».

Характерно, що забіг одночасно відбувся і в Україні. Так, за закликом полковника Вячеслава Раєвського, який наразі служить в Управлінні стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗС України, наші військові вирішили підтримати побратимів за океаном  і пробігти свої 10 кілометрів.

— Звісно, що в такий складний час не варто сподіватися на масовість, проте я дуже радий, що на мій заклик відгукнулися побратими з інших міст України. Ми маємо пам’ятати, завдяки кому на більшій території нашої держави можна пробігтись вранці та випити кави. Слава Україні та її Збройним Силам!!! — сказав Вячеслав Раєвський.

Довідково. День пам’яті відзначають у США щорічно в останній понеділок травня для вшанування героїв, які загинули під час служби у збройних силах країни. У Чикаго на знак вшанування пам’яті загиблих щорічно відбувається марафон завдовжки в 10 миль (понад 16 км), у якому беруть участь ветерани.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Спорт