ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Королівський» подарунок від братів: литовці збирають кошти на «Байрактар» для ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Травня 2022, 12:30 27

Таку новину кореспонденту АрміяInform повідомили представники Литовського союзу стрільців.

Власник телеканалу «Laisvės TV», член стрілецького союзу (аналог нашої територіальної оборони. — Авт.) та волонтер Андріус Тапінас днями ініціював збір коштів на придбання для потреб сил оборони України… турецького ударного оперативно-тактичного середньовисотного БПЛА з великою тривалістю польоту «Байрактар ТБ2».

Попередньо тривала робота з оборонними відомствами Литви та Туреччини, аби отримати «зелене світло» для проведення такої закупівлі й передачі цієї грізної зброї для потреб захисників України. Зрештою, коли така згода була отримана, Андріус Тапінас звернувся до співвітчизників зі своєї сторінки у соцмережі Facebook:

— В українській війні «Байрактари» довели ефективність, знищивши безліч серйозних ворожих цілей. А тепер, можливо, вперше в історії — громадяни однієї держави можуть купити та подарувати таку важку зброю іншій державі, — пише він. — Нас багато і кожен може долучитися. За три тижні маємо зібрати 5 мільйонів євро. Здавалося б, це просто неможливе завдання. Але ви точно зможете його виконати й переповідати дітям та онукам, як ми купили Україні тактичний бойовий безпілотник! Нехай наш «Байрактар» підніметься над нескореною Україною!

Збір коштів стартував буквально учора. І… за добу наші литовські друзі зібрали вже понад 1,5 мільйона євро. Як пише литовський волонтер: це рекорд! Адже в середньому донатери надсилають по тисячі євро щохвилини!

Детальніше про перебіг цієї ініціативи можна дізнатися тут.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed