ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дитячий садочок «Калинка» – пріоритетна ціль для рашистів

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Травня 2022, 23:00 10

За майже три місяці російського широкомасштабного вторгнення проглядається доволі тривожна тенденція, щодо руйнування агресором об’єктів соціальної інфраструктури України. Зокрема, мова йде про навчальні і дошкільні заклади, гуртожитки і дитячі табори, об’єкти культури і спорту.

Рашистські загарбники обирають такі об’єкти пріоритетними цілями, напевне вважаючи, що їх для своїх потреб використовує українська армія. Адже в свою чергу, на захоплених територіях ворог саме подібні об’єкти використовує для розміщення особового складу, облаштування пунктів управління, сховищ і складів майна, озброєння і боєзапасу.

Тож на територіях, де ведуться бойові дії, або навіть в прилеглих районах будинки культури і спортзали, школи і дитячі садки досить часто зазнають нищівних ударів ракетами і дальнобійною артилерією противника.

Один з таких об’єктів – дитячий садок «Калинка» в селі Новояковлівка поблизу Запоріжжя. Кілька днів тому прямо по ньому «прилетіло» від рашистів. Важко сказати, що спонукало загарбників завдати удару саме по цій будівлі, адже українських військових навіть близько біля неї не було. Обстріл стався посеред ночі, ворог сподівався вдарити зненацька по дитсадкові, у якому, на його думку мали ночувати українські вояки. Але в будівлі, на щастя, нікого не виявилось. Діти взагалі вже декілька тижнів не відвідують заклад, адже в районі точаться інтенсивні бойові дії.

Внаслідок обстрілу повністю зруйнований дах дитсадка, повилітали усі шибки, пошкоджено стелю і стіни. Невелика пожежа, яка виникла в господарчому приміщені, знищила деяке «дитсадівське» майно. Один з «прильотів» прийшовся по майданчику для прогулянок. Зараз там вирва, глибиною вище коліна, і зламані старий явір і черешня. Навкруг будівлі лежать уламки шиферної покрівлі і скло від вибитих шибок…

Хто зна, коли в «Калинці» знову пролунає веселий дитячий сміх… це немов ілюстрація розстріляного рашистами дитинства…

Фото автора

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Відео, Публікації, Репортаж