ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В українських портах країна-агресор заблокувала 22 млн тонн продовольства – Президент

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2022, 20:42 0

За словами Президента України Володимира Зеленського, нині російська федерація заблокувала 22 млн тонн харчової продукції. Країна-агресор поступово краде її, вивозить та намагається продати.

«Росія заблокувала майже всі порти і всі, скажімо так, морські можливості експорту харчової продукції – нашого зерна, ячменю, соняшнику тощо. Багато всього», – заявив глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ після переговорів з Прем’єр-міністром Португалії Антоніу Коштою в Києві.

За його словами, очікується криза у світі.

«Друга криза після енергетичної, яку спровокувала росія. Зараз вона зробить харчову кризу, якщо ми не розблокуємо для України шляхи, не допоможемо країнам Африки, країнам Європи, країнам Азії, які потребують саме цих продуктів харчування. Розблокувати можна різними шляхами. Один зі шляхів – військовий. Тому з такими запитами щодо відповідної зброї ми звертаємося до наших партнерів», – додав Володимир Зеленський.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Португалії зазначив, що його країна вже спрямувала нашій державі військову допомогу. Йдеться про нелетальну й летальну зброю відповідно до запитів України. І надання такої допомоги триває.

Читайте нас в Telegram