ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві висадили квіткову композицію – клумбу з російським кораблем

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2022, 17:57 7

В одному з районів столиці України на газоні висадили всім відоме фото – знаменита поштова марка із зображенням українського військового на фоні російського корабля

За інформацією КМДА, у кожному районі міста з’явиться квіткова композиція, яка символізуватиме незламний дух українського народу під час війни.

І першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля.

«Символічну композицію зробив колектив Дніпровського зеленбуду біля станції столичного метро Лівобережна. Це зображення російського корабля і знаменитий напрямок, куди йому радять піти. Це квіткове панно розміром 14 на 4,5 метри, сформоване з декількох тисяч різних сортів квітів», – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, подібні квіткові композиції з символами боротьби українського народу проти російських окупантів планують створити в кожному районі.

«Попри воєнний стан та складну економічну ситуацію, усі комунальні служби міста працюють у штатному режимі. При цьому більше ніж тисяча комунальників приєдналися до лав ЗС України та Тероборони, щоб захищати країну від російського агресора. Колективи всіх підприємств згуртувались і доклали зусиль, щоб кияни щодня отримували необхідні послуги та не відчули нестачі персоналу», – підкреслив заступник голови КМДА.

Підготував Назар Волошин

Читайте нас у Facebook