ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Кам’янці-Подільському в День Європи відкрили стелу сучасних міст-героїв

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 19:55 2

Сьогодні, 21 травня, у День Європи в Україні й у день міста Кам’янець-Подільський, на одній із центральних вулиць на місці декомунізованої стели облаштували постамент містам-героям російсько-української війни.

Зокрема на вулиці Князів Коріатовичів урочисто відкрили стелу міст-героїв. Відсьогодні на ній значаться назви 10 українських міст: Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка.

Як зазначив міський голова Михайло Посітко, стела «Міста-герої України» — данина й шана героїзму тих, хто боронив і боронить Україну, тих, хто віддав свої життя, тих, хто сьогодні захищає, волонтерить, працює. Це данина всьому українському народу.

Варто зауважити, що Кам’янець-Подільський — одне з багатьох міст в Україні, яке з початку широкомасштабного вторгнення росії стало другою домівкою для тих, хто змушений був залишити свої рідні міста через ворожі обстріли, грабежі та руйнування. Зокрема в місті вимушено знайшли прихисток та тимчасові помешкання понад 30 тисяч українців, в тому числі й з міст-героїв України.

— На Кам’янець, на нашу громаду, покладено велику місію міста-прихистка, міста-волонтера. І з початку широкомасштабного вторгнення росії ми стали другою домівкою для близько тридцятьох тисяч українців. Десять міст, яким присвоєно звання Героїв, були визначені указами Президента України. Так, їх сьогодні значно більше. Міст, які борються, які демонструють незламність і віру в Україну. Люди з населених пунктів, де бомби, руїни і біль, є тут, серед нас. І сьогодні вони щиро плакали, дивлячись на назву свого рідного міста. На часі цей пам’ятний знак переосмислили саме так, — написав у своєму телеграм-каналі міський голова Михайло Посітко.

Підготував Назар Волошин

Читайте нас в Telegram
Мітки: