ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оперний співак врятував пів сотні людей, а сам дістав 5 кульових поранень

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 18:04 4

Оперний співак Сергій Іванчук врятував близько 50 людей та дістав 5 кульових поранень, вивозячи людей з Харкова.

— Потрапили мені кулі в ноги, дві ноги прострілило, легеню, печінку, сюди потрапили кулі, повиймали. І так само от один палець відстрілили, а другий намагаємось врятувати, — розповів артист.

Сергій Іванчук мав виступати на найкращих сценах Європи. Однак обрав інший шлях — допомагати людям у гарячих точках України.

— Більшість моїх знайомих артистів, співаків, музикантів поїхали або на захід України, або за кордон. Ну, хто там встиг. Я не знаю, я так не міг. Мені хотілося допомагати країні, залишатись тут. Я не хотів звалювати нікуди, — пояснив оперний співак. — Розуміння того, що я не військовий, взагалі в мене нема жодного військового досвіду, дало мені чітке розуміння, що я не піду в армію. От. Але я знайду варіант, як я можу допомагати країні. В мене була машина, гарне вміння її водити й багато хоробрості.

29-річний співак вивозив людей із Харкова та Охтирки. Під час однієї з евакуацій машину обстріляла ДРГ. В авто потрапило більше ніж 30 куль, у Сергія — 5.

— Я допомагав медичній клініці виїхати з Харкова. І це ще один фактор, який мене врятував, бо в машині сиділи медики. І Вікторія, яка сиділа позаду, встигла рукою прикрити мені дірку в спині й тим самим запобігла пневмотораксу, — розповів Сергій.

Чоловік переніс кілька операцій у Харкові, Полтаві та Дніпрі. Нині відновлюється у Львові. Однак і тут без діла не сидить.

— Я, до речі, продовжую волонтерити. У всіх лікарнях, в яких я лежав, ми купували матраци — старі ватні замінювали на ортопедичні, купували холодильники в палати, ліки, обігрівачі, бо це був зимовий період ще. І волонтерити я не зупиняюсь, просто це інший режим тепер, — зазначив Сергій Іванчук.

А після війни співак мріє повернутися на сцену. Та знову взяти в руки ті численні музичні інструменти, якими володіє.

— Гадаю, так само як вчився в дитинстві грати, просто заново навчитися рухати руку, а все ж інше вже є в голові. Відновити моторику й усе. Я думаю, воно запрацює, — переконаний Сергій Іванчук.

Читайте нас в Telegram