ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Замковій горі у Вінниці висадили квіти у формі тризуба

Прочитаєте за: 1 хв. 21 Травня 2022, 14:57 4

У Вінниці на Замковій горі висадили квіти у формі тризуба. Для створення квіткової композиції у вигляді державної символіки знадобилося майже дві тисячі жовтих чорнобривців та майже три тисячі синіх агератумів.

Рішення про висадку квітів саме там, не просто випадковість, адже на Замковій горі знаходиться флагшток із національним прапором України. Площа квітів – 80 квадратних метрів. Уже розквітнули чорнобривці, агератуми заквітнуть за тиждень.

– Квіти висадили на сонячній стороні. Це вимагає додаткового догляду, але зробимо все, щоб «герб» квітнув аж до морозів, – розповіла заступник директора КП «Зеленбуд» Тетяна Прибиш.

За словами пані Тетяни, висадку рослин на міських клумбах цього року розпочали дещо пізніше, ніж зазвичай. Причина – доволі низькі температури, особливо у нічний час. Насіння, через активні бойові дії не закуповували, а на розсаду висівали те насіння, яке було заготовлено з осені.

Крім того, Тетяна Прибиш зауважила, що незабаром у Вінниці з’являться  ще декілька квітників у патріотичному стилі. Зокрема, з білих, рожевих та червоних альтернатерів висадять вишиванку.

Підготувала Ольга Вікарчук

Читайте нас в Telegram