ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Через санкції рф уже відчуває дефіцит БПЛА

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2022, 15:28 3

Широке використання безпілотних літальних апаратів в російсько-українській війні відіграло ключову роль для обох сторін. Проте нестача БПЛА та швидкі темпи їхнього знищення, зривають відпрацьовану росією тактику «розвідувального удару». Ворог має проблеми через нестачу безпілотників у зв’язку з санкціями та їхнім збиттям українськими силами, повідомили у пресслужбі Міністерства оборони Великої Британії.

Під час воєнної компанії у Сирії російська армія доволі успішно реалізовувала концепцію «розвідувального удару». Тоді рф використовувала безпілотники для повітряної розвідки та визначення цілей, які будуть уражені бойовими літаками або артилерією. Але в Україні такий сценарій успішно втілити не вдається.

За даними британської розвідки, у росії запаси безпілотників значно скоротились, оскільки вони виявилися вразливими як до збиття, так і до електронних перешкод. Натомість російська авіація здебільшого продовжує уникати вильотів над територією України через загрозу зі сторони українських ракетно-зенітних комплексів. У розвідці вважають, якщо рф продовжить втрачати свої безпілотники такими ж темпами, як зараз, то це негативно вплине на оперативну ефективність її військ.

Джерело

Читайте нас у Facebook