ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Анонс найцікавіших публікацій АрміяInform на 22 травня

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 19:30 3

Найкраща безпека для України – її здатність захиститися від майбутньої агресії

З початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну за перебігом бойових дій пильно стежить увесь світ. У засобах масової інформації особливою популярністю користуються фахові оцінки щодо поточного стану та перспектив розвитку ситуації щодо відсічі збройній агресії російської федерації.

Про бачення, висновки та прогнози розвідувальних структур та незалежних експертів, які опубліковані нині у закордонних виданнях, читайте в огляді АрміяInform.

 Тактична медицина: знання, які врятують життя

За сприянням Львівського центру надання послуг, у місті Лева для учасників бойових дій проводять тренінги з тактичної медицини. В умовах сьогодення про важливість вміти правильно «діяти» та надавати догоспітальну допомогу – не варто і дискутувати. Про тренінг, що організували для членів сімей захисників Львівщини,  – читайте в АрміяInform.

Як професор із Житомирщини мир в Україні боронить

«Це – справді останній бій, де Україна не має програти», – переконаний молодший сержант Віктор Мойсієнко.

АрміяInform розповість історію про 57-річного професора кафедри української мови Житомирського державного університету імені Івана Франка, який із перших днів війни захищає Україну від рашистів.

22 травня – 161 річниця від Дня перепоховання Тараса Шевченка

 «Як  умру, то поховайте…на Вкраїні милій…» – 22 травня 1861 року Кобзаря перепоховали на Чернечій горі поблизу міста Канів Черкаської області. Могила мала вигляд кургану, згодом на ній поставили дубовий хрест. У 1939 році на могилі з’явився сучасний бронзовий пам’ятник.

АрміяInform нагадає в публікації про останні дні великого Кобзаря і про пам’ятку української історії та монументального мистецтва – місце його поховання.

Читайте нас у Facebook