Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 20 травня провів зустріч у Києві зі Спікером Верхньої палати Парламенту Ірландії Марком Дейлі та Спікером Нижньої палати Парламенту Ірландії Шоном О’Фарілом.
Очільник Уряду України підкреслив, що цей візит є знаком міцної підтримки нашої країни з боку Ірландії.
«Україна цінує цю підтримку, оскільки тут ми боремося проти російського агресора, захищаючи нашу свободу та європейські цінності», — зазначив Денис Шмигаль.
Сторони обговорили глобальні виклики, спричинені повномасштабним вторгненням росії в Україну, зокрема намагання ворога створити продовольчу й міграційні кризи. Глава Уряду повідомив, що Україна тісно співпрацює з ООН у гуманітарній сфері, зокрема в питанні постачання їжі, води й ліків на території, які цього гостро потребують. Прем’єр-міністр подякував Ірландії за гуманітарну, фінансову й військову допомогу.
Денис Шмигаль також порушив питання розмінування територій України й закликав за можливості надати будь-яку підтримку в цьому напрямку.
«Відголоси цієї війни ми чутимемо ще довго. Але ми маємо докласти максимум зусиль, щоб зберегти людські життя», — підкреслив очільник Уряду.
Під час зустрічі Прем’єр-міністр поінформував Спікерів Парламенту Ірландії про роботу над Планом відновлення України. Він підкреслив, що велику роль у цьому процесі грає Європейський Союз.
«Європейська комісія оголосила про створення спеціального трастового рахунку та спеціального плану відновлення України. Ми також працюємо над U24 Recovery Plan. Уже проговорили з нашими партнерами два майбутніх принципи відновлення України: регіональний і параметричний», — зазначив Денис Шмигаль.
За словами Прем’єр-міністра, регіональний принцип полягатиме в допомозі наших партнерів у відновленні певного регіону, міста або громади. А параметричний означатиме, що відновлення відбуватиметься за сучасними параметрами й стандартами Європейського Союзу.
Денис Шмигаль наголосив, що важливим питанням для України є майбутнє членство в ЄС.
«Підтримка України в наданні статусу кандидата й повноцінного членства в ЄС — це дуже важливо для нашого суспільства. Це цивілізаційний вибір нашого народу. Вдячні Ірландії за підтримку й поради, які ви надаєте на шляху нашої євроінтеграції. Переконаний, що вступ України посилить Європейський Союз», — наголосив Прем’єр-міністр.
Спікер Верхньої палати Парламенту Ірландії Марк Дейлі запевнив, що вони надалі продовжать бути адвокатами підтримки заявки України на членство в ЄС і не сумніваються в позитивному рішенні. Шон О’Фаріл, Спікер Нижньої палати, зі свого боку подякував українському народу за сміливість і зазначив, що Ірландія надалі підтримуватиме українців. Також він зазначив, що Ірландія працює над конфіскацією російських активів для подальшої передачі їх на користь України.
Джерело: Урядовий Портал
@armyinformcomua
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….