ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Анонс найцікавіших публікацій АрміяINFORM на 21 травня

Важливі новини Новини
20 Травня 2022, 21:03
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Майно росіян, націоналізоване в Україні, працюватиме на її Перемогу та відбудову

Сума завданих інфраструктурі України прямих збитків під час розв’язаної росією війни сягнула майже 100 млрд дол. Тож, актуальність теми арешту російських і білоруських активів, які б могли бути використані для воєнних потреб та відбудови зруйнованих міст України, не викликає жодних сумнівів.

Як спецпризначенці захопили БМП-3 окупантів

Про те, як саме вдалося захопити неушкоджену бойову машину військ рф, читайте в матеріалі нашого кореспондента.

Сержант «Зевс» – розвідник, що став сапером

Своє повноліття юнак з Олександрії на Кіровоградщині зустрів, коли війна з росією тривала уже кілька років. Служити у війську він мріяв давно, тож одразу після свого 18-го дня народження підписав контракт зі Збройними Силами України. Три роки відслужив у розвідці. Після широкомасштабного вторгнення росії в Україну, не чекаючи повістки, «Зевс» знову повернувся до війська. Більше про українського воїна читайте завтра на сайті АрміяInform.

За два місяці до загибелі Герой України Сергій Пархоменко став батьком

Історія Героя України (посмертно) капітана Сергія Пархоменка, льотчика штурмової авіації…

 


У ЗСУ створюють Об’єднані сили швидкого реагування: що відомо про нове командування
У ЗСУ створюють Об’єднані сили швидкого реагування: що відомо про нове командування

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Об’єднаних сил швидкого реагування — нового командування у складі ЗСУ.

Спочатку «відрізали» зв’язок, потім добили: 77-ма бригада ДШВ зірвала штурм окупантів
Спочатку «відрізали» зв’язок, потім добили: 77-ма бригада ДШВ зірвала штурм окупантів

Десантники 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ завдали серії ударів по російських штурмових групах на Куп’янському напрямку.

У ЗСУ створять Командування далекобійного впливу: акцент на ударах по тилу рф
У ЗСУ створять Командування далекобійного впливу: акцент на ударах по тилу рф

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення у складі Збройних Сил Командування далекобійного впливу.

«Долетіли до Сибіру»: Володимир Зеленський підбив підсумки тижня далекобійних ударів по об’єктах рф
«Долетіли до Сибіру»: Володимир Зеленський підбив підсумки тижня далекобійних ударів по об’єктах рф

Протягом тижня Сили оборони завдали серії далекобійних ударів по військових і паливно-енергетичних об’єктах на території росії.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер юридичної служби

від 25000 до 75000 грн

Ужгород

33 ОМБр

RobotaUa Номер обслуги гармати

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

WorkUa Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

RobotaUa Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

RobotaUa Медбрат

Київ

Військова частина А7039

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…