ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна отримає від США нову екстрену продовольчу допомогу на 215 мільйонів доларів

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Травня 2022, 1:46 3
ілюстративне фото

Держсекретар США Тоні Блінкен оголосив, що США додатково нададуть 215 мільйонів доларів нової екстреної продовольчої допомоги Україні, і закликав інші країни швидко допомогти запобігти зростаючій глобальній продовольчій кризі через вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє CNN.

“Сьогодні, враховуючи невідкладність кризи, ми оголошуємо про ще 215 мільйонів доларів нової екстреної продовольчої допомоги, і ми зробимо набагато більше”, – сказав Блінкен в ООН у середу під час зустрічі міністрів з глобальної продовольчої безпеки. «Ми очікуємо, що наш Конгрес дуже скоро схвалить приблизно 5,5 мільярдів доларів додаткового фінансування на гуманітарну допомогу та продовольчу безпеку».

Блінкен також сказав, що США виділять 500 мільйонів доларів на збільшення виробництва в США добрив. Це відбувається через збільшення потреби в добривах у країнах, які традиційно отримували їх із Росії, яка є найбільшим у світі експортером добрив. А вартість добрив, необхідних для фермерів для досягнення цільових показників виробництва сільськогосподарських культур, також зросла, оскільки виробництво в Європі також впало через зростання ціни на природний газ – ключовий інгредієнт азотних добрив, таких як сечовина.

Блінкен закликав інші країни, які мають добрива та зернові, і які також стикаються з глобальною нестачею через українську війну, швидко допомогти розібратися з цією зростаючою кризою.

Читайте нас у Facebook