ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Студенти «Львівської політехніки» збирають кошти на автомобілі для ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Травня 2022, 12:48 2

Весь український народ продовжує завзято допомагати захисникам України для перемоги над російськими окупантами.Наприклад, у Львові студенти Національного університету «Львівська політехніка»вже вдруге проводять аукціон з продажу своїх художніх робіт, аби за вторговані кошти придбати автомобілі для потреб ЗСУ.

– Сьогодні триває другий етап аукціону. Він охоплює весь «Політех». Ми вже розпродали 20 художніх робіт, – розповів кореспонденту АрміяInform організатор аукціону Володимир Черешня.

Варто зазначити, що тематика створених студентами лотів відображає війну росії проти України. За словами учасників заходу, буде проведено й третій етап такого аукціону, адже після того, як він був анонсований в соціальних мережах, авторів картин стало в десятки разів більше.

Також Володимир Черешня розповів, що цьогорічна вступна кампанія до «Політеху» буде іншого формату через вторгнення рашистів в Україну.  Тому студентське братство вишу буде звертатиувагу на допомогу вимушеним переселенцям, які вступатимуть до цього навчального закладу.

Фото деканату Інституту архітектури та дизайну.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram