ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

МЗС Великої Британії здійснило найбільший платіж на спецрахунок Нацбанку для підтримки ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Травня 2022, 11:42 4

Національний банк отримав від Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії 5 млн фунтів стерлінгів (або понад 182 млн гривень у еквіваленті) на спеціальний рахунок, відкритий для підтримки Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

У Нацбанку констатують, що це – найбільша сума, що надійшла на підтримку Збройних Сил України одним платежем у іноземній валюті від закордонних благодійників з початку війни з росією.

«Ми щиро дякуємо Міністерству закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії за цей значний благодійний внесок у захист Україною не лише власної свободи та незалежності, але й миру і демократичних цінностей усього світу. Ми високо цінуємо партнерські відносини з урядом Великої Британії та вдячні за всебічну підтримку України у боротьбі з російським агресором», – сказав голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Він також додав, що під час війни Україна як ніколи відчуває потужну підтримку від усього британського народу. Зокрема, майже п’ята частина коштів, що надійшли в іноземній валюті для підтримки українських військових на спецрахунок НБУ, це донати в фунтах стерлінгів (уключаючи кошти від Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії).

Читайте нас у Facebook