ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пораненим «ЛНРівцям» підробляють виписні епікризи, щоб не платити компенсацій

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Травня 2022, 14:20 5
ілюстративне фото

Влада так званої «ЛНР» не виплачує компенсації сім’ям загиблих та поранених в ході війни з Україною. З цією метою медичні працівники всіляко спотворюють діагнози пораненим. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Після лікування поранень та контузій вояки «ЛНР» отримують виписки в яких зазначено «остеохондроз», «виразка» або інші хвороби, які не передбачають компенсаційних виплат.

Це викликає гостре відчуття несправедливості з боку місцевого населення «ЛНР» навіть не зважаючи на нарощування пропаганди з боку рф.

Враховуючи безповоротні втрати 2 армійського корпусу зс рф (саме в ньому служать «мобілізовані» з території «ЛНР»), ситуація щодо підтримки та сприйняття місцевим населенням війни та подальшої мобілізації значно зменшується.

16-17 травня в Луганську пройшли стихійні акції протесту дружин та родичів примусово «мобілізованих» на війну проти України. Такі акції зафіксовано поблизу військової прокуратури та військкоматів Луганська та Ровеньок. Основна вимога протестувальників – повернення мобілізованих додому. Загальна кількість учасників близько 700 осіб.

Читайте нас в Telegram