ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для організації престуру журналістів до Маріуполя окупанти два тижні робили «декорації»

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Травня 2022, 17:40

У найкращих радянських традиціях показухи окупанти вирішили організувати так званий прес тур для іноземних журналістів тимчасово захопленими територіями. Під час заходу вони спробують показати, як вони «звільнили» українців від благ цивілізації та поміняли їхні затишні будинки на…суцільні руїни.

Так, 18 травня рос пропаганда спеціально зібрала в ростові-на-дону близько 50 журналістів, серед яких й десятки представників іноземних ЗМІ. Після цього вони їх повезли до тимчасово окупованого Новоазовська.

Упродовж всього чотириденного престуру «гості» мають побувати в Маріуполі, а також різних містах у Запорізькій та Херсонській областях. Кінцевим же пунктом стане Сімферополь, де на 21 травня відбудеться підсумковий брифінг і, як водиться в росіян, щосуботи «дегустація» міцних напоїв.

Варто одразу зазначити, що у такий спосіб перетинання держкордону України є незаконним. Проте, схоже, що навіть журналісти з-поміж громадян країн Євросоюзу цим особливо не переймалися.

Програма заходу досить насичена. Адже запрошені гості тільки в Маріуполі попрацювали на металургійному комбінаті, у міському зоопарку, побачили тимчасове розташування окремого загону спецпризначення НГУ «Азов».

Самим смішним в цьому є те, що упродовж двох тижнів окупанти створили безліч«декорації»на десятках різних місць. Зробили вони все це, аби спеціально ввести журналістів в оману та приховати реальний стан справ.

Так, до тих місць, біля якихмали працювати відеокамери, завезли уламки української бронетехніки, щоб створити ілюзію «перемоги» росіян. Зовсім по-новому після окупаціїстала виглядала й територія наших азовців. Адже  там московити скрізь розвісили свастику та іншу заборонену символіку. Навіть кров порозливали в окремих приміщеннях, щоб було схоже на якусь «тортурну».

Також біля однієї із декорацій в Маріуполі до них підведуть «героїв» на милицях, які прочитають заздалегідь написані «казки» про свої «подвиги».

Майже скрізь журналісти будуть зустрічатися із новою окупаційною «владою». Останні, за окремими вказівками кремля, мають показати пресі все найкраще в своєму господарстві:  школи, що працюють,вцілілі котельні, робочі водопровідні крани тощо.

Окрім цього, в рамках підготовки до показухи запросили продажних «артистів». Ці зрадникизі сльозами на очах мають розповісти про катування їх українськими націоналістами, а наприкінці – дякуватимуть москалям за «звільнення».

Отже, окупанти, бажаючи створити фейкову картинку «процвітання» на тимчасово окупованих територіях, написали просто фантастичний сценарій. Головна ж роль в цій  постановці традиційно відведена брехні. Як бачимо, в росії сторіччями нічого не міняється і не може щось змінитися, поки там не навчаться поважати правду.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить