ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

McDonald’s — остаточно залишає росію

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Травня 2022, 14:57 2
ілюстративне фото

Після більш ніж трьох десятиліть роботи у рф McDonald’s продає свій бізнес та збирається повністю покинути країну. «Це складне питання, яке не має прецедентів і має глибокі наслідки, – зазначив Кріс Кемпчинський, виконавчий директор McDonald’s, у записці, отриманій The New York Times. – Це було непросте рішення, і його не буде легко виконати, враховуючи розмір нашого бізнесу та поточні проблеми роботи в росії».

За його словами, не можна ігнорувати гуманітарну кризу, викликану війною в Україні. І неможливо уявити собі, що Золоті арки символізують ту саму надію та обіцянку, які привели нас до виходу на російський ринок 32 роки тому. Після майже півстоліття ворожнечі холодної війни зображення Золотих арок, що сяють над Пушкінською площею, означало для багатьох, по обидва боки залізної завіси, початок нової ери.

«В історії McDonald’s це була одна з наших найвидатніших і найцікавіших віх». – написав пан Кемпчинський.

Цей крок є значним відступом для бренду, зростання якого в усьому світі стало символом глобалізму і навіть основою теорії миру. Оскільки в останні роки глобалістські прагнення зламалися на тлі пандемії коронавірусу та геополітичної напруженості, вторгнення росії в Україну змусило багато компаній, які сподівалися нормально працювати, вжити заходів.

Під зростаючим тиском співробітників і споживачів багато брендів і ресторанних мереж частково або повністю призупинили свою діяльність в росії. Але мало хто виїжджає повністю через занепокоєння про добробут співробітників і труднощі з поверненням після від’їзду. У березні McDonald’s заявив, що тимчасово закриває свою діяльність там, як і кілька інших мереж, включаючи Starbucks і Yum Brands, материнську компанію KFC і Pizza Hut. Багато співробітників та активістів домагалися повного скорочення штату.

Читайте нас у Facebook