ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Окупанти своїм фейковим указом про українських жінок насмішили всіх

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 11:52 113

Так росіяни ще не смішили весь світ своїми фейками про Україну. Тут їм будь-який іменитий комік позаздрить, а лікар-психіатр районної лікарні одразу ж запросить «у гості».

Так, у соцмережах, підконтрольних кремлю, окупанти поширили грубо сфабрикований документ під назвою: «указ про внесення змін до деяких законодавчих актів України та виходячи з інтересів держи, щодо підтримки відносин між чоловіками та жінками».

Буцімто цей «указ» видали на Банковій і він постановляє всім жінкам, які проживають на території України, «поступатися будь-яким принципам, вступати у близькість і задовольняти різні потреби чоловіків, які стримують військову агресію в Україні».

Ну, як вам таке божевільне формулювання? Може, окупантам ніхто не сказав, що вже давно настало ХХІ сторіччя?

Команда StopFake теж спочатку посміялася від души з абсурдності формулювань у документі. Пізніше там детально розглянули низку грубих помилок у тексті, що одразу ж підтверджує його фейковість.

Приміром, у заголовку фраза «інтересів держи» написана не повністю — пропущено кілька літер, бо «не залежно» — пишеться разом. У слові  «посили» — пропущені літери. Також у тексті порушені правила пунктуації, бо в багатьох місцях пропущені коми.

Все це говорить про те, що документ не проходив елементарної перевірки і не може вважатися офіційним.

Як зазначає юрист Інституту масової інформації Роман Головенко, в офіційних указах Президента України завжди має бути присутній номер, якого в цьому документі немає. Також дата указу, зазначена в документі (15 березня 2022), не відповідає даті Закону України, на який він нібито посилається (18 березня 2022 року).

Смішним є й те, що в документі присутнє посилання на якусь там кримінальну відповідальність за невиконання «указу», якої насправді не існує.

Отже, схоже російська пропаганда, розуміючи свою очевидну поразку у війні, активно думає, як перекваліфікуватися в артисти комедійного жанру.

Смішіть увесь світ і далі…

14
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook